Aktualności

Wycieczka do Zielonego Stawu Kieżmarskiego

Dzisiaj zabierzemy Cię na piękną, łatwą i szybką wycieczkę w Tatrach Słowackich. Nasz cel to Schronisko nad Zielonym Stawem, czyli Chata pri Zelenom plese. Jeżeli tak samo, jak my uwielbiasz górskie wycieczki, aktywność i wspaniałe widoki, przeczytaj ten artykuł, a poznasz kilka cennych wskazówek dotyczących takiej wyprawy! Zobacz też inne ciekawe miejsca na Podhalu.

Czytaj więcej

Ferie w Białce Tatrzańskiej

Zastanawiasz się co czeka na Ciebie podczas ferii na Podhalu? Gdzie na narty lub baseny i jaką przygodę można przeżyć w Górach? Często słyszymy takie pytania podczas rezerwacji lub na miejscu w recepcji. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten artykuł. Zapraszamy Cię do odkrycia Białki Tatrzańskiej razem z nami!

Czytaj więcej

Festiwal Kolorów pod Kotelnicą Białczańską

Ten weekend należał do Białki Tatrzańskiej! Całe Podhale w niedzielne popołudnie patrzyło na scenę pod Kotelnicą. Dlaczego? Bo właśnie u nas odbył się Sport&Fun Festiwal oraz Kolorowa Eksplozja! Wystąpiły takie gwiazdy, jak Clödie, MAVI Violin oraz… Roxie Węgiel.

Czytaj więcej

Festiwal Joy Ride w Kluszkowcach 2022

Kluszkowce to miejscowość, która od wielu lat przyciąga turystów. Położona nad jeziorem Czorsztyńskim, na południowym zboczu Pasma Lubania w Gorcach. Mamy tutaj piękne widoki i przyjemną plażę, jednak co roku w tej niewielkiej wsi odbywa się pewna impreza, która przyciąga prawdziwe masy rowerzystów.

Czytaj więcej

Odkrywaj Podhale z Kamilem

„Odkrywaj Podhale z Kamilem” to seria krótkich, ale bogatych treścią filmików na naszym fanpage'u, które opowiadają o najciekawszych atrakcjach w okolicach Grand Tatry. Po zakamarkach Podhala i okolic oprowadza nas nie kto inny, jak Kamil Stulgis. Zdążyliście już na pewno docenić jego urok osobisty, prawda? Trudno odmówić mu także dobrego gustu, ponieważ na żonę wybrał sobie góralkę.

Czytaj więcej

Majówka w górach - atrakcje na Podhalu

Majówka to przedsmak wakacyjnych urlopów - 3 dni pełne wypoczynku, relaksu i atrakcji. Idealny moment, aby naładować energię korzystając z wiosennych promieni słońca. To także piękny czas budzącej się do życia przyrody.

Czytaj więcej

Górskie szlaki dostępne zimą - Tatry

Nie od dziś wiadomo, że górskie szczyty potrafią być szczególnie niebezpieczne. Nawet doświadczeni alpiniści miewają momenty zawachania. Wybierając się zimą w góry należy szczególnie zadbać o odpowiednie przygotowanie - dowiedz się więcej, czytając artykuł.

Czytaj więcej

Andrzejki w góralskim stylu

Spadające liście, mieniące się kolory słońca, coraz krótsze dni i chłodniejsze noce – w taki sposób wita nas listopad. Miesiąc pełen magii i tajemnic. Kojarzy nam się przede wszystkim z wieczorem andrzejkowym z 29/30, któremu towarzyszą wróżby i zabawy. W jaki sposób celebruje się ten czas w górach?

Czytaj więcej

WRZEŚNIOWE ATRAKCJE W GÓRACH

Coraz częściej wakacyjny urlop przesuwamy na wrzesień lub październik. To miesiące, które w Polsce są nadal ciepłe, mimo rozpoczynającej się jesiennej pory. W Tatrzańskim Parku Narodowym liście zaczynają żółknąć i powoli opadać. Piesze wędrówki urozmaicają malownicze widoki mieniących się w słońcu drzew.

Czytaj więcej

MIEJSCA Z DUSZĄ - PRZEGLĄD KARCZM NA PODHALU

Karczmy to nieodłączny element podhalańskiego krajobrazu. Odwiedzamy Białkę i Bukowinę Tatrzańską, aby sprawdzić gdzie warto się wybrać, zjeść smaczny, regionalny posiłek. Znajdziesz tu także informacje o menu, wystroju, lokalizacji, a także dowiesz się, w których karczmach od czasu do czasu przygrywa góralski zespół.

Czytaj więcej

Wróciła ładna pogoda, więc czas wybrać się w Góry.

Piękna pogoda sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zachęca do ruchu i do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto spędzić go w malowniczych Tatrach. Ale trzeba się pośpieszyć i zarezerwować miejsca na wyjazd. Pamiętajmy, że w najlepszych ośrodkach miejsca kończą się bardzo szybko.

Czytaj więcej

Fenomen krokusów na Podhalu

Fioletowe dywany na tatrzańskich polanach cieszą się coraz większą popularnością. Mowa oczywiście o szafranach, znanych jako krokusy. Co roku tysiące turystów przyjeżdża w góry z myślą o zrobieniu sobie zdjęcia wśród tych kwiatów. Gdzie i kiedy warto się wybrać, aby mieć najpiękniejszy widok?

Czytaj więcej
Rezerwuj teraz Zadzwoń