Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

Rabaty i promocje na atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Wybierając Grand Tatry, zyskujesz wyjątkowe zniżki i promocje, które otrzymaliśmy wyłącznie dla naszych Gości. Dzięki uprzejmości firm z którymi współpracujemy, Goście Grand Tatry mogą liczyć na atrakcyjne oferty i usługi. Ponżej znajdziesz listę naszych partnerów. Poczuj się wyjątkowo i korzystaj z zimowych i letnich atrakcji Podhala płacąc mniej lub otrzymując korzystniejszą ofertę!

 • Logo Termy Bania

  10% zniżki na wejście do Termy Bania! Kup bilet na Termy Bania w recepcji Grand Tatry ze specjalnym rabatem dla naszych gości!

  Termy Bania to miejsce relaksu dla ciała i duszy! Baseny z wodą termalną, Saunarium i SPA sprawią, że odnajdziesz tutaj spokój i harmonię a także skorzystasz z rewelacyjnych atrakcji wodnych.

  Posiadamy w sprzedaży również bilety promocyjne!

 • Logo Goracy Potok

  Gorący Potok tanej o 20% - odbierz bon rabatowy recepcji Grand Tatry i korzystaj z gorących wód taniej!

  Gorący Potok to jeden z najnowszych obieków z basenami termalnymi na Podhalu. Skorzystaj z wielu atrakcji jakie oferuje kompleks!
  www.goracypotok.pl

 • Logo Termy Bukovina

  Bez kolejki na Termy Bukovina! Aby otrzymać taki bilet - kup go w recepcji Grand Tatry.

  Termy Bukovina to luksusowy kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny. Baseny zewnętrzne i wewnętrzne z naturalną wodą termalną, zjeżdżalnie i strefa saun zapewnią Państwu doskonały relaks.

 • Logo Termy Bukovina

  10%, 20%, a nawet 30% rabatu z Kartą Tatrzańską!

  Karta Tatrzańska dostępna jest dla wszystkich naszych Gości i pozwala na korzystanie z wielu zniżek w miejscach, które przystąpiły do programu. Wykaz miejsc dostępny na stronie http://www.kartatatrzanska.pl/atrakcje

 • Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Łaś

  10% zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego w wypożyczalni Łaś tuż pod Kotelnicą! Wyłącznie dla Gości Grand Tatry z kartą otrzymaną w recepcji.

  Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Łaś znajduje się tuż pod dolną stacją wyciągu narciarskiego Kotelnica. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą tutaj sprzęt najwyższej jakości. Zobacz więcej...

 • Logo American Dreams

  10% rabatu na wszystkie usługi oferowane w Centrum zdrowia i urody American Dreams. Rabat wyłącznie dla Gości Grand Tatry.

  American Dreams health & beauty - to Centrum zdrowia i urody na Podhalu. Jeden z najnowszych obiektów tego typu w regionie, profesjonalne podejście do klienta i wykwalifikowana kadra specjalistów to główne zalety tego miejsca.

 • Logo MyBike.city

  10% rabatu na wypożyczelnie dowolnego roweru w MyBike.city w Nowy Targu.

  My Bike - to wypożyczalnia rowerów, która w swojej ofercie posiada najpopularniejsze rodzaje dwukołowców. Rowery na szosę, w teren czy też dla dzieci, to tylko niektóre z nich.