Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

Wypożyczalnia sprzętu zimowego Łaś

Znajdująca się na wyciągu narciarskim Kotelnica tuż obok dolnej stacji wyciągu - wypożyczalnia ŁAŚ, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pojeździć na nartach, ale nie maja własnego sprzętu, chcą spróbować czegoś nowego, jak snowboard albo poszukują idealnego sprzętu dla swojego dziecka.

Dzięki możliwość wypożyczenia nart, nie musisz się martwić transportem swojego sprzętu i gdy jazda Ci się znudzi po prostu oddajesz narty. Oferujemy sprzęt narciarski najwyższej jakości. Nasze narty są poddawane zabiegom konserwacyjnym, jak ostrzenie, smarowanie oraz kontroli bezpieczeństwa zapięć i ślizgów po każdym wypożyczeniu. Na miejscu służymy również serwisem oraz ostrzeniem sprzętu. Dla gości Grand Tatry przygotowaliśmy zniżkę 10% na wypożyczanie.

Wypożyczalnia czynna

Cały tydzień od 9:00 do 20:00

Poranna rozgrzewka w Białce Tatrzańskiej