Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

Zjazd na byle czym - Mobilna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej

W minioną sobotę na stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odbyła się już czwarta edycja impreza pod tytułem "Mobilna ścigacka" czyli zjazd na byle czym.

Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, które co roku przyciąga kreatywne zespoły konstruktorów śnieżnych pojazdów. Nie inaczej było w tym roku. Frekwencja dopisała, na miejscu pojawiły się zespoły, które regularnie biorą udział w zawodach, jak i takie, które swoje śnieżne konstrukcje wystawiały pierwszy raz.

Przede wszystkim dobra zabawa

Ideą naszej imprezy jest dostarczenie rozrywki osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z uroków zimy jeżdżąc na nartach czy snowboardzie. Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczestników nie ma granic. - mobilnascigacka.pl

Jak mówili organizatorzy "Stawiamy na dobrą zabawę, miło spędzony czas, z dużą dozą humoru i pozytywnej energii." i w pełni się to sprawdziło. Śmiechu i zabawie nie było końca. Na starcie zjazdu na byle czym pojawiło się wiele ciekawych i oryginalnych konstrukcji, były wśród nich: model samolotu pasażerskiego, latający spodek, żaglówka czy też szalone sanie z wanną!

Miło nam poinformować, że Grand Tatry znalazł się w gronie sponsorów "Mobilnej Ścigacki". Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i zapraszamy na kolejną edycję zjazdu na byle czym już w przyszłym roku, oczywiście do Białki Tatrzańskiej.

Więcej informacji na stronie organizatora mobilnascigacka.pl

Galeria zdjęć