Zjazd na byle czym - Mobilna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej

W minioną sobotę na stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odbyła się już czwarta edycja impreza pod tytułem "Mobilna ścigacka" czyli zjazd na byle czym.

Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, które co roku przyciąga kreatywne zespoły konstruktorów śnieżnych pojazdów. Nie inaczej było w tym roku. Frekwencja dopisała, na miejscu pojawiły się zespoły, które regularnie biorą udział w zawodach, jak i takie, które swoje śnieżne konstrukcje wystawiały pierwszy raz.

Przede wszystkim dobra zabawa

Ideą naszej imprezy jest dostarczenie rozrywki osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z uroków zimy jeżdżąc na nartach czy snowboardzie. Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczestników nie ma granic. - mobilnascigacka.pl

Jak mówili organizatorzy "Stawiamy na dobrą zabawę, miło spędzony czas, z dużą dozą humoru i pozytywnej energii." i w pełni się to sprawdziło. Śmiechu i zabawie nie było końca. Na starcie zjazdu na byle czym pojawiło się wiele ciekawych i oryginalnych konstrukcji, były wśród nich: model samolotu pasażerskiego, latający spodek, żaglówka czy też szalone sanie z wanną!

Miło nam poinformować, że Grand Tatry znalazł się w gronie sponsorów "Mobilnej Ścigacki". Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i zapraszamy na kolejną edycję zjazdu na byle czym już w przyszłym roku, oczywiście do Białki Tatrzańskiej.

Więcej informacji na stronie organizatora mobilnascigacka.pl

Galeria zdjęć