Zima w Białce Tatrzańskiej to wymarzona opcja na ferie.

Zima w Białce Tatrzańskiej to wymarzona opcja na ferie. Jest to świetna propozycja dla paczki przyjaciół, zakochanych par, czy też rodzin z dziećmi. W tymi miejscu nie można się nudzić nawet wtedy, kiedy wybierzemy się na samotny wyjazd.

To prawdziwa gratka dla miłośników sportów zimowych. Oczywiście urlop będzie udany tylko wtedy, kiedy kompleksowo się do niego przygotujemy. Poniżej przedstawiono praktyczne wskazówki.

Wskazówki dla fanów zimowej aktywności

Ferie Białka Tatrzańska to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają jazdę na nartach, sankach, czy też snowboardzie. Powinniśmy jednak pamiętać, że jest to spory wysiłek. Jeśli na co dzień prowadzimy siedzący tryb życia, to zdecydowanie powinniśmy już kilkanaście dni przed wyjazdem wprowadzić aktywność. Może być to np. jazda na rowerze, bieganie, czy też ćwiczenia przed telewizorem. Wszystko po to, aby rozruszać mięśnie przed sezonem. Unikniemy zakwasów, a tym samym będziemy mogli w pełni cieszyć się urlopem.

Jeśli zabieramy ze sobą własny sprzęt, to powinniśmy dokładnie sprawdzić jego stan. Być może wymaga on naprawy, czy też wymiany na nowy. Nie zapomnijmy również o dzieciach, które wymagają częstszej wymiany sprzętów i akcesoriów zimowych.


Zima w Białce Tatrzańskiej

Niezbędne wyposażenie każdego narciarza

Każdy narciarz, a także miłośnik innych sportów zimowych powinien posiadać wysokojakościowe ubranie. Najlepiej zainwestować w bieliznę termoaktywną, spodnie, bluzę, kurtkę, obuwie, czapkę, rękawice, a także gogle. Wszystkie niezbędne produkty znajdziemy w sklepie sportowym. Dobrym wyborem jest również plecak, dzięki któremu będziemy mogli mieć niezbędne akcesoria zawsze przy sobie.


Zima w Białce Tatrzańskiej

Zima w Białce Tatrzańskiej

Wyciągi narciarskie w Białce Tatrzańskiej

W Białce Tatrzańskiej znajduje się kilkadziesiąt wyciągów, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Z pewnością warto sprawdzić: Białka Tatrzańska Bania, Białka Tatrzańska Kaniówka, Białka Tatrzańska Kotelnica, Białka Tatrzańska Litwinka. Jeśli chcemy uniknąć zatłoczonych stoków, to powinniśmy wziąć pod uwagę wyjazd w mniej popularnych terminach.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej

Noclegi zimą w Białce Tatrzańskiej powinny zapewnić nam przede wszystkim wysoki komfort. Wybrany obiekt powinien być usytuowany w dogodnej lokalizacji. Nie bez znaczenia jest również to, aby standard obiektu znajdował się na wysokim poziomie. Duże znaczenie ma także cena, czy też dostępność pakietów. Grand Tatry posiada w swojej ofercie specjalny pakiet na ferie, dzięki czemu można nie tylko świetnie się bawić, ale również zaoszczędzić. Klienci otrzymują m.in. zniżki na zabiegi SPA, Termy Bukovina bez kolejki, bezpłatne przechowywanie sprzętu narciarskiego, a także wiele więcej.

Zima w Białce Tatrzańskiej
Rezerwuj teraz Zadzwoń