Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

XXI Festyn Białczański

XXI Festyn Białczański - największa impreza w Białce Tatrzańskie już w sierpniu!

Zaczynamy odliczać dni! Już w pierwszy weekend sierpnia (5-6 sierpnia) w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Jubileuszowy XXI Festyn Białczański, który już po raz jedenasty organizowany jest na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Gwiazdy na scenie

Jak co roku, również w tym organizatorzy przygotowali masę atrakcji zarówno dla odwiedzających turystów, jak i mieszkańców. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej estrady, takie jak: Kamil Bednarek, zespół Piersi oraz Ania Dąbrowaska, do tego występny i pokazy ludowego tańca oraz śpiewów w wykonaniu lokalnych artystów.

Ceper i ceperka roku

Aby tradycji stało się zadość, również w tym roku odbędzie się emocjonujący konkurs o miano Cepra i Ceperki Roku. Zawodnicy rywalizować będą w kilku "regionalnych" konkurencjach, między innymi: pucenie oscypka, celowanie ciupagami do celu czy też kręgle po góralsku. Planowany jest również konkurs "Rodzinna Familiada" dla całych rodzin, gdzie znajdą się równie ciekawe konkurencje.

Szczegółowy plan XXI Fastynu Białczańskiejgo na stronie organizatora - festynbialczanski.pl

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Białki Tatrzańskiej w tych dnia i wspólnej świetnej zabawy.

Zobaczcie jak wyglądało to w zeszłym roku!