Wróciła ładna pogoda, więc czas wybrać się w Góry.

Piękna pogoda sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zachęca do ruchu i do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto spędzić go w malowniczych Tatrach. Ale trzeba się pośpieszyć i zarezerwować miejsca na wyjazd. Pamiętajmy, że w najlepszych ośrodkach miejsca kończą się bardzo szybko.

Długi weekend w Białce

Ciekawą propozycją jest spędzenie długiego weekendu w Białce. Wystarczy wybrać się na urlop na Boże Ciało i skorzystać z oferty minus 10%. Może to być zachęta do tego by spędzić wakacje na Podhalu. W czerwcu pogoda jest już na tyle ciepła i przyjemna, że można śmiało spędzić czas w górach, nie myśląc nawet o nartach i ostrzeżeniach lawinowych. To idealna pora na wędrowanie, zwiedzanie i poznawanie kultury Podhala. Kilka dni pozwoli poznać góralski i klimat i zachęci do tego, by tegoroczne lato spędzić w górach. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie lubią opalać się na plażach i nie tolerują wysokich cen nadmorskich kurortów.

Wakacje w Białce Tatrzańskiej

Wakacje 2019 w Białce Tatrzańskiej

Urlop w Białce Tatrzańskiej to świetny sposób na spędzenie wakacji. To dobra propozycja dla rodzin z dziećmi, dla grup przyjaciół, a nawet dla par, które po prostu chcą spędzić trochę czasu razem. Urokliwe Tatry i 30% niższe ceny to świetna oferta dla wszystkich, którzy chcą wypocząć za rozsądne pieniądze. Białka Tatrzańska to przede wszystkim właśnie góry i szlaki turystyczne. To świetna zabawa na świeżym powietrzu oraz czysta przyjemność z wędrowania.

Terma Bania Białka Tatrzańska
Fot: termabania.pl

Osoby, które nie przepadają za taką aktywnością, mogą skorzystać z oferty Term lub zwiedzić słynny dom do góry nogami. Jego podłoga jest na miejscu dachu, co sprawia kompletnie zaburzoną percepcję zwiedzających.

Dom do góry nogami Zakopane
Fot: regiontatry.pl
Rezerwuj teraz Zadzwoń