Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

Wróciła ładna pogoda, więc czas wybrać się w Góry.

Piękna pogoda sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Zachęca do ruchu i do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto spędzić go w malowniczych Tatrach. Ale trzeba się pośpieszyć i zarezerwować miejsca na wyjazd. Pamiętajmy, że w najlepszych ośrodkach miejsca kończą się bardzo szybko.

Długi weekend w Białce

Ciekawą propozycją jest spędzenie długiego weekendu w Białce. Wystarczy wybrać się na urlop na Boże Ciało i skorzystać z oferty minus 10%. Może to być zachęta do tego by spędzić wakacje na Podhalu. W czerwcu pogoda jest już na tyle ciepła i przyjemna, że można śmiało spędzić czas w górach, nie myśląc nawet o nartach i ostrzeżeniach lawinowych. To idealna pora na wędrowanie, zwiedzanie i poznawanie kultury Podhala. Kilka dni pozwoli poznać góralski i klimat i zachęci do tego, by tegoroczne lato spędzić w górach. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie lubią opalać się na plażach i nie tolerują wysokich cen nadmorskich kurortów.

Wakacje w Białce Tatrzańskiej

Wakacje 2019 w Białce Tatrzańskiej

Urlop w Białce Tatrzańskiej to świetny sposób na spędzenie wakacji. To dobra propozycja dla rodzin z dziećmi, dla grup przyjaciół, a nawet dla par, które po prostu chcą spędzić trochę czasu razem. Urokliwe Tatry i 30% niższe ceny to świetna oferta dla wszystkich, którzy chcą wypocząć za rozsądne pieniądze. Białka Tatrzańska to przede wszystkim właśnie góry i szlaki turystyczne. To świetna zabawa na świeżym powietrzu oraz czysta przyjemność z wędrowania.

Terma Bania Białka Tatrzańska
Fot: termabania.pl

Osoby, które nie przepadają za taką aktywnością, mogą skorzystać z oferty Term lub zwiedzić słynny dom do góry nogami. Jego podłoga jest na miejscu dachu, co sprawia kompletnie zaburzoną percepcję zwiedzających.

Dom do góry nogami Zakopane
Fot: regiontatry.pl