Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

Pierwsze urodziny Grand Tatry

Kochani! To już okrągły rok działalności Grand Tatry! Zobaczcie jak to wszystko się zaczęło i naszą urodzinową niespodziankę.

Radość, duma, wdzięczność i gotowość do dalszego działania, to przeważające emocje, które przepełniają nasze serca po okrąglutkim roku naszej hotelowej działalności. Z całą pewnością możemy stwierdzić, ze to był piękny rok, z wieloma przygodami, które pozwoliły nam zdobyć jeszcze więcej doświadczenia i nabrać motywacji na następne lata.

Jak to się zaczęło?

W 2016 roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy działalność Grand Tatry, by już po dosłownie kilkunastu dniach móc przeżywać z naszymi pierwszymi Gośćmi Wigilię Bożego Narodzenia. Później, idąc za ciosem stworzyliśmy pakiet sylwestrowy, ferie zimowe z mnóstwem kuligów i wypadów na wyciągi narciarskie i tak do wiosny i lata, by znów zatoczyć koło i rozpocząć ostatnią porę roku, która dla nas już zawsze będzie rocznicą rozpoczęcia naszej działalności.

W ciągu minionego roku przyjęliśmy mnóstwo Gości z całej Polski oraz z zagranicy. Świętowaliśmy urodziny, rocznice, organizowaliśmy wypasione imprezy firmowe z bardzo profesjonalną częścią merytoryczną i rewelacyjnymi after party do białego rana. Byliśmy przy naszych Gościach w czasie romantycznych kolacji, wspólnych obiadów w naszej restauracji i przyglądaliśmy się beztroskim zabawom dzieci spędzających swój wolny czas w naszej sali zabaw. Przeżyliśmy również magiczne i niezapomniane chwile organizując w Grand Tatry wesele! Jeszcze raz gratulujemy Młodej Parze!

Śmiało możemy powiedzieć, że wraz całą załogą Grand Tatry stworzyliśmy wyjątkową, serdeczną i bardzo rodzinną przestrzeń, w której każdy nasz Gość mógł poczuć się swobodnie i niezależnie, mając do dyspozycji wiele udogodnień i całodobową pomoc z naszej strony.

Nowy rok nowe możliwości

Ten rok wiele nas nauczył i pokazał nam, że ciągły rozwój i doskonalenie swojej oferty jest czymś niezwykle ważnym! Dlatego już od przyszłego roku zagęszczamy ruchy i w 2018 postaramy się uruchomić całkowicie nową przestrzeń jaką będzie strefa SPA. Nasi Goście będą mogli relaksować się w jacuzzi, wypoczywać w saunie i oddawać się długim i przyjemnym masażom.

Otwieramy się również na organizację imprez okolicznościowych dla szerszego grona osób, poza naszymi Gośćmi. Cały czas udoskonalamy nasze menu, tak, by móc wpasować się w każdą okazję.

Za cały ten rok, pragniemy gorąco podziękować wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili oraz całemu personelowi Grand Tatry, który zawsze był w gotowości i dbał, aby wszystko, zawsze było dopięte na ostatni guzik!

Urodzinowy konkurs

Aby uczcić nasze pierwsze urodziny z przysłowiowym góralskim „przytupem” postanowiliśmy zrobić naszym Gościom niesamowitą niespodziankę, w ramach której organizujemy KONKURS!

Szczegóły konkursu ukażą się na naszym profilu, na portalu Facebook a my już możemy Wam zdradzić, że do wygrania będzie cały weekend w Grand Tatry z pełnym wyżywieniem dla dwóch osób!!!

Jeszcze raz, serdeczne dziękujemy Wam za ten rok i zapraszamy do Grand Tatry! Przyjeżdżając do nas, dajecie nam energię i jesteście sensem naszej działalności!