Najlepszy wypoczynek podczas ferii Zimowych

Jak najlepiej wypocząć podczas ferii zimowych?

Ferie zimowe to czas kiedy możemy wspólnie z rodziną odpocząć od codziennych obowiązków i zrelaksować się z dala od zgiełku miasta.

Jak najlepiej wypocząć podczas ferii zimowych? Prozdrowotny wypoczynek w Tatrach.

Ferie zimowe to czas kiedy możemy wspólnie z rodziną odpocząć od codziennych obowiązków i zrelaksować się z dala od zgiełku miasta.

Każdy z nas jest zapracowany i zabiegany, a kiedy pojawia się ta chwila odpoczynku, na którą od dawna czekamy, pada pytanie jak ją dobrze wykorzystać? Sposobów na to aby odpocząć jest mnóstwo, a ile osób tyle opinii na temat efektywnego wypoczynku.

dzieci na nartach

Czy to słodkie lenistwo czy aktywne spędzanie czasu, na Podhalu znajdziesz coś dla siebie aby wrócić do domu w pełni sił po upragnionym urlopie. Wyjazd w góry to świetny pomysł na spędzenie idealnego urlopu na łonie natury, znalezienia chwili wytchnienia i relaksu, a dla lubiących aktywny wypoczynek możliwość skorzystania z atrakcji jakie zapewnia nam Podhale. Poniżej przedstawiamy propozycje na zdrowy i aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych w Tatrach.

ferie na podhalu

Aktywny wypoczynek w ferie zimowe.

kotelnica

Propozycji spędzenia aktywnie ferii zimowych na Podhalu jest wiele. Nawet dla bardzo wybrednych podróżników i miłośników sportów ekstremalnych znajdzie się coś co ich zauroczy i zadowoli. Podhale obfituje w niesamowite ilości obiektów sportowych i stoków narciarskich. Z powodzeniem możesz zakosztować jazdy na łyżwach na największych lodowiskach tego regionu, takich jak cieszący się każdego roku dużym zainteresowaniem miłośników jazdy na łyżwach Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem (powierzchnia 1800 m2), czy też Miejska Hala Lodowa w Nowy Targu.

lodowisko

Możesz również skorzystać ze śnieżnych szaleństw na wielu dobrze przygotowanych stokach narciarskich m.in.:

  • Kotelnica Białczańska - propozycja dla chętnych na aktywny wypoczynek w Białce Tatrzańskiej, jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów.
  • Kasprowy WIerch - dla lubiących wyzwania, który jest najwyższym miejscem przygotowanym do jazdy na nartach w Polsce (1959 m n.p.m. )
  • Nosal - ten z kolei jest doskonałym miejscem dla początkujących i dzieci, z łagodnymi stokami i szerokimi trasami.
  • Polana Gubałówka - polecana dla początkujących i średnio-zaawansowanych narciarzy, ze specjalną strefą dla miłośników snowboardu.
  • Harenda i Polana Szymoszkowa - dla miłośników sportów zimowych o każdym stopniu zaawansowania.

Stoki narciarskie, zlokalizowane w okolicy, zapewniają atrakcję dla starszych i tych najmłodszych miłośników śnieżnych przyjemności: Ten ostatni posiada Kids Park dla najmłodszych i szkołę narciarską dla zaczynających swoją przygodę z nartami.

KidsPark

Zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!

Rezerwuj teraz Zadzwoń