Najlepsze wyciągi w Polsce tylko w Białce Tatrzańskiej

World Ski Awards 2016 zostały przyznane! Najlepszym wyciągiem w Polsce został Ośrodek Narciarski Kotelnica

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, został wyróżniony i uhonorowany prestiżowym mianem Poland’s Best Ski Resort 2016, czyli oficjalnie możemy powiedzieć, że Kotelnica jest najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce!

Ośrodek Kotelnica, zdobył tę nagrodę pokonując 11 zgłoszonych do udziału kurortów narciarskich z całej Polski. Rywale zostali pokonani w głosowaniu, w którym wzięli udział specjaliści reprezentujący branżę turystyczną i narciarską a także narciarze z całego świata.

Najlepsze stoki narciarskie w Kraju

Gala rozdania nagród odbyła się w listopadzie bieżącego roku w austriackim Kitzbühel, zaś organizatorem całego wydarzenia, które zostało przeprowadzone już czwarty rok z rzędu jest organizacja World Ski Awards, która od 2013 roku aktywnie działa w branży narciarskiej, organizując plebiscyty na poziomie krajowym oraz globalnym.

Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach. Oprócz najlepszego ośrodka narciarskiego, ocenione zostały również najlepsze hotele, nowe hotele oraz hotele butikowe dla narciarzy. W rywalizacji wzięło udział 25 krajów, które dysponują ofertą dla narciarzy.

Najwyższy poziom usług dla narciarzy

World Ski Awards stanowi odpowiedź na potrzeby osób uprawiających sporty zimowe na całym świecie. Jest to program z prawdziwą misją, któremu przyświeca cel, aby dzięki organizacji tego typu plebiscytu, poziom usług narciarskich cały czas się podnosił, zaś istniejące kurorty dążyły do doskonałości i jak najwyższego poziomu usług i obsługi.

Poza niezwykle ważnym aspektem jakim jest wysoki standard usług w dziedzinie sportów zimowych, narciarze z całego świata mogą nareszcie z rzetelnych źródeł dowiedzieć się, gdzie najlepiej spędzić ferie zimowe. My już wiemy, że w Polsce, najlepiej wybrać Białkę Tatrzańską i Ośrodek Narciarski Kotelnica. Jesteśmy niezmiernie dumni i gratulujemy całemu zarządowi Kotelnicy oraz wszystkim osobom, dzięki którym usługi narciarskie na Kotelnicy spełniają najwyższe wymagania.