Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana przepisów, regulujących zasady wystawiania faktur VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, należy to zgłosić drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej przed dokonaniem wpłaty zadatku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 08.00-21.00

-10% z kodem rabatowym FERIE2020


Na pobyt w dniach 10.01 - 23.02.2020

*promocja -10% od cen regularnych

Lindada, czyli Festyn u Zbiegu Kultur

Już po raz 15 odbył się gminny festyn "Lindada", wydarzenie to organizowane jest co roku w jednej miejscowości gminy Bukowina Tatrzańska.

Lindada w Białce Tatrzańskiej

Idea, która przyświeca organizatorom to promocja oraz przedstawienie trzech kultur, które łączą się w Gminie Bukowina, są to kultury: podhalańska, spiska oraz romska. Lokalni artyści poprzez wspólne występny na jednej scenie, przybliżają swoje tradycje i kulturę zarówno mieszkańcom, jak i turystom przybywającym na wypoczynek w górach.

Lindada w Białce

W tym roku, po raz drugi raz w historii festyn "Lindada" odbył się w Białce Tatrzańskiej na scenie zlokalizowanej poniżej Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Na miejscu nie poza występami lokalnych zespołów i artystów nie zabrakło również wielu gier i zabaw tanecznych, wspólnego grillowania oraz degustacji tradycyjnych przekąsek.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na stronie facebook jednego z organizatorów - Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska