Ferie na Podhalu z całą rodziną

Ferie zimowe to czas, gdy z całą rodziną wyjeżdżamy w góry i spędzamy aktywnie każdy dzień. Goście Grant Tatry również nie próżnują.

Rodzinny wyjazd do Białki Tatrzańskiej

Cały tydzień zaplanowany jest od rana do wieczora. W poniedziałki i czwartki uczestniczą w posiadach przy kapeli góralskiej, które odbywają się w naszej restauracji. Natomiast najmłodsi co wtorek mogą brać udział w animacjach. To 3 godziny intensywnej zabawy, łączące zajęcia plastyczne, gry oraz zabawy ruchowe. Chwila wytchnienia dla rodziców!

Goście Grand Tatry w czasie ferii chętnie korzystają z dedykowanych atrakcji. W czasie swojego pobytu mają okazję wybrać się na Termy Bania, Termy Chochołowskie lub do Gorącego Potoku oszczędzając nawet 20%. Sprawdź aktualne rabaty.

Zima w Białce Tatrzańskiej

Ferie w Białce Tatrzańskiej

Oczywiście nie brakuje atrakcji i specjalnych ofert dla tych, którzy przyjeżdżają z myślą o zimowym szaleństwie na stoku. Wypożyczalnia sprzętu zimowego Łaś zapewnia najwyższą jakość usług. Początkujący narciarze odnajdują się na Narty na Bani. Natomiast bardziej zaawansowani częściej wybierają się na Kaniówkę lub Kotelnicę by spróbować swoich sił na bardziej wymagających stokach.

Tym sposobem mamy zaplanowaną połowę tygodnia. Na co jeszcze warto znaleźć czas? W pobliżu Grand Tatry znajduje się lodowisko oferujące 2 tafle o łącznej powierzchni 1000 m2. Śmiechu i dobrej zabawy nie brakuje. Cieplejsze popołudnia szczególnie zachęcają do wzięcia udziału w tradycyjnym góralskim kuligu z pochodniami i ogniskiem, w akompaniamencie zespołu regionalnego. Z roku na rok rośnie również popularność Snowlandii, czyli zimowego parku rozrywki w Zakopanem. Zwiedzanie śnieżnego zamku, szukanie wyjścia z lodowego labiryntu to tylko część atrakcji jakie czekają na miejscu.

Sprawdź aktualne oferty.

Zima w Białce Tatrzańskiej

Goście Grand Tatry uwielbiają aktywny wypoczynek, zwłaszcza zimą. U nas nie ma miejsca na nudę – każdy znajdzie atrakcje dla siebie!

Rezerwuj teraz Zadzwoń