Ciekawe dekoracje na chrzciny

Jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu małego człowieka to chrzest święty. Podczas ceremonii, maluszek zostaje przyjęty do wspólnoty chrześcijan i w uroczysty sposób otrzymuje wybrane przez rodziców imię. Jest to wspaniała okazja, aby spotkać się z całą rodziną, przyjaciółmi oraz rodzicami chrzestnymi i świętować to wielkie dla dziecka ale i dla rodziców wydarzenie.

W Grand Tatry nie raz mieliśmy przyjemność organizować przyjęcie z okazji chrztu, podczas którego czuwaliśmy, aby wszytko wypadło perfekcyjnie i oszczędziło niepotrzebnych stresów rodzicom.

Do każdego rodzaju imprez okolicznościowych podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze wszystko uzgadniamy z naszymi klientami a także służymy pomocą, inspiracją i pomysłami, dzięki którym Wasza uroczystość będzie wyjątkowa!

Na chrzcinach bardzo ważne jest dobrze dobrane menu, w zależności od planowanej długości takiej imprezy ale również gości, zwłaszcza gdy wśród zaproszonych znajdują się dzieci. Organizujemy wtedy specjalny stół z owocami i rozmaitymi słodkościami, zaś w centrum uwagi stawiamy przepiękny tort, który swoją kolorystyką nawiązuje do wystroju sali.

Dzięki użyciu kilku subtelnych dodatków, świeżych kwiatów, pięknej kolorystyki i najmodniejszych ozdób wpisujących się w tematykę chrztu - nasza sala przybiera bajkowy charakter! Przy tego typu aranżacjach zawsze polegamy na fachowości i kreatywności naszej zaprzyjaźnionej kwiaciarni - Kwiatowy Kącik.

Zachęcamy do organizacji chrzcin swojego maluszka właśnie w Grand Tatry! Oferujemy profesjonalne podejście, znakomite jedzenie przygotowywane i podawane w nowoczesny sposób oraz piękny wystrój, który umili całą imprezę i nada jej wyjątkowości.

Galeria zdjęć

chrzciny01

chrzciny01

chrzciny02

chrzciny02

chrzciny03

chrzciny03

chrzciny04

chrzciny04

chrzciny05

chrzciny05

chrzciny06

chrzciny06

chrzciny07

chrzciny07

chrzciny08

chrzciny08

chrzciny09

chrzciny09

chrzciny10

chrzciny10

chrzciny11

chrzciny11

chrzciny12

chrzciny12

chrzciny13

chrzciny13

chrzciny14

chrzciny14

chrzciny15

chrzciny15

Rezerwuj teraz Zadzwoń