Sylwester w Białce Tatrzańskiej 2019/2020

Pewne porzekadło mówi, że jaki nowy rok, taki cały rok, bardzo dobrze, że kiedy ktoś wspomni o sylwestrze, wyobrażamy sobie tańce muzykę i szampana!

Magiczny Sylwester na Podhalu

1 stycznia zawdzięczamy nikomu innemu jak Juliuszowi Cezarowi, który ustanowił ten dzień jako początek nowego roku w kalendarzu juliańskim. Sylwester świętowany jest od bardzo dawna, chociaż w Polsce zaczęliśmy go obchodzić dopiero od XIX wieku, Zawsze noc ta była uznawana za wyjątkową, był to dzień życzliwości dla innych, i skupiano się na robieniu miłych rzeczy, tak aby cały przyszły rok był właśnie taki!

Mieszkańcy Wyspy Kiritimati świętują Nowy Rok już o 11:00 czasu polskiego, Hiszpanie jedzą winogrono na każde wybicie zegara o północy, w Edynburgu pali się wspólnie łódź wikingów, a ostatni witają rok na Hawajach! A Jaki jest Sylwester w Białce Tatrzańskiej?

Zobacz naszą ofertę! SYLWESTER W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Sylwester w Białce Tatrzańskiej!

Kiedy cały świat się bawi, warto bawić się w wyjątkowym miejscu!, widok na góry, przytulność i ciepło, góralska gościnność, znakomita muzyka, przepyszne dania i fajerwerki, tak spędzimy sylwestra u nas, w Grand Tatry! Wspólnie wzniesiemy toast za 2020, i postaramy się żeby powiedzenie jaki nowy rok, taki cały rok, nie mogło wam wyjść z głowy i stało się waszym ulubionym.

Zarezerwuj Sylwestra już dziś! Recepcja: 18 26 545 45 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Book now