Rodzinne ferie zimowe – atrakcje dla dzieci w górach

Ferie zimowe na Podhalu to wyjątkowy czas. Region tętni życiem, do Zakopanego i okolicznych miejscowości zjeżdżają się fani sportów zimowych z całej Polski. Nigdzie indziej nie można znaleźć lepszych warunków i tak niepowtarzalnej atmosfery jak tutaj!

Ferie zimowe 2021 w górach z dziećmi

Na ferie zimowe w górach decyduje się coraz więcej rodzin z dziećmi. Nic dziwnego. Na Podhalu nie brakuje atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. I niekoniecznie chodzi nam tylko o stoki. Choć to prawda, że z roku na rok podhalańskie zimowe kurorty rozwijają się i zaskakują nowymi pomysłami.

Szeroka oferta wyciągów narciarskich to zdecydowanie największy atut okolicy. Do wyboru trasy o różnych stopniach trudności, a także wiele wyciągów orczykowych, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Większość stacji narciarskich oferuje wypożyczenie sprzętu, a także udziela instruktorskich lekcji jazdy. Najpopularniejsza w Białce Tatrzańskiej jest Kotelnica Białczańska. Na jej szczycie można zjeść smaczny regionalny obiad w karczmie widokowej. Dla fanów jazdy freestyle-owej także coś się znajdzie. Kotelnica Białczańska przygotowała jeden z największych w Polsce Burton Snowpark. Zaprojektowany jest dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.

Ponadto będąc w Białce warto przyjrzeć się bliżej ofercie: Kaniówki czy Zebry.

Rodzinne ferie w górach - niekoniecznie na stoku

ferie 2021 w górach

A co jeśli niezbyt przepadamy za jazdą na nartach czy snowboardzie? Bez obaw! Podhale ma sporo do zaoferowania! Tuż pod Termami Bania znajduje się zabezpieczony tor saneczkowy, mini park linowy dla dzieci, karuzelka z oponami. Także tutaj organizowane są większe wydarzenia sportowe dla turystów i mieszkańców. A skoro już wspomnieliśmy o termach... chyba nie musimy nikogo przekonywać, że warto się wybrać spędzając czas w Białce Tatrzańskiej.

A gdy warunki atmosferyczne są odpowiednie, tuż obok Term powstaje prawdziwy lodowy zamek. Rzeźbienia, oryginalne bryły tworzą niesamowity klimat. Nieopodal, znajduje się kolejna lodowa atrakcja - śnieżny labirynt. UWAGA! Można się zgubić, naprawdę! Lepiej zaplanować sobie więcej czasu na jego przejście, bo w rzeczywistości nie jest to takie łatwe jak się wydaje.

Mamy jeszcze coś dla tych , którzy lubią aktywny wypoczynek ale niekoniecznie na stokach! Lodowisko w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce na spędzenie wspólnego, rodzinnego czasu! 100m2 lodu, 2 lodowiska i ponad 600 łyżew do wypożyczenia. Lodowiska w Białce to również świetna zabawa na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, dogodne warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy, disco lodowisko.

ferie zimowe 2021 na podhalu

Ferie zimowe na Podhalu

Nie można zapomnieć o oczywistych walorach przyrodniczych tutejszej okolicy. Z pewnością niezapomnianą atrakcją będzie nocny kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek czy zasypane białym puchem Morskie Oko, które zimą wygląda jeszcze bardziej magicznie. W Białce Tatrzańskiej nie sposób się nudzić. Miejscowość idealnie dopasowana jest do potrzeb turystów, a zwłaszcza rodzin przyjeżdżających z dziećmi. Spędź ferie zimowe 2021 w Białce Tatrzańskiej!

Ferie zimowe w górach w atrakcyjnej cenie!

ferie zimowe białka tatrzańska

Dla Gości Grand Tatry przewidziane są dodatkowe udogodnienia i rabaty! Skorzystaj z zimowej oferty:

  • zniżki na Termy Bania
  • 20% zniżki w Gorącym Potoku
  • 15% zniżki na Termy Chochołowskie
  • Termy Bukovina bez kolejki
  • nawet do 30% zniżki na lokale atrakcje z Kartą Tatrzańską
  • 10% zniżki w Centrum Urody i Zdrowia American Dreams

Ponadto nasi Goście mogą korzystać z: przechowalni sprzętu narciarskiego, przestronnej sali kominkowej z grami dla całej rodziny, sali zabaw i rozrywki dla najmłodszych, klimatycznej sali bilardowej, monitorowanego parkingu dla Gości.

Book now