Pierwsze urodziny Grand Tatry

Kochani! To już okrągły rok działalności Grand Tatry! Zobaczcie jak to wszystko się zaczęło i naszą urodzinową niespodziankę.

Radość, duma, wdzięczność i gotowość do dalszego działania, to przeważające emocje, które przepełniają nasze serca po okrąglutkim roku naszej hotelowej działalności. Z całą pewnością możemy stwierdzić, ze to był piękny rok, z wieloma przygodami, które pozwoliły nam zdobyć jeszcze więcej doświadczenia i nabrać motywacji na następne lata.

Jak to się zaczęło?

W 2016 roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy działalność Grand Tatry, by już po dosłownie kilkunastu dniach móc przeżywać z naszymi pierwszymi Gośćmi Wigilię Bożego Narodzenia. Później, idąc za ciosem stworzyliśmy pakiet sylwestrowy, ferie zimowe z mnóstwem kuligów i wypadów na wyciągi narciarskie i tak do wiosny i lata, by znów zatoczyć koło i rozpocząć ostatnią porę roku, która dla nas już zawsze będzie rocznicą rozpoczęcia naszej działalności.

W ciągu minionego roku przyjęliśmy mnóstwo Gości z całej Polski oraz z zagranicy. Świętowaliśmy urodziny, rocznice, organizowaliśmy wypasione imprezy firmowe z bardzo profesjonalną częścią merytoryczną i rewelacyjnymi after party do białego rana. Byliśmy przy naszych Gościach w czasie romantycznych kolacji, wspólnych obiadów w naszej restauracji i przyglądaliśmy się beztroskim zabawom dzieci spędzających swój wolny czas w naszej sali zabaw. Przeżyliśmy również magiczne i niezapomniane chwile organizując w Grand Tatry wesele! Jeszcze raz gratulujemy Młodej Parze!

Śmiało możemy powiedzieć, że wraz całą załogą Grand Tatry stworzyliśmy wyjątkową, serdeczną i bardzo rodzinną przestrzeń, w której każdy nasz Gość mógł poczuć się swobodnie i niezależnie, mając do dyspozycji wiele udogodnień i całodobową pomoc z naszej strony.

Nowy rok nowe możliwości

Ten rok wiele nas nauczył i pokazał nam, że ciągły rozwój i doskonalenie swojej oferty jest czymś niezwykle ważnym! Dlatego już od przyszłego roku zagęszczamy ruchy i w 2018 postaramy się uruchomić całkowicie nową przestrzeń jaką będzie strefa SPA. Nasi Goście będą mogli relaksować się w jacuzzi, wypoczywać w saunie i oddawać się długim i przyjemnym masażom.

Otwieramy się również na organizację imprez okolicznościowych dla szerszego grona osób, poza naszymi Gośćmi. Cały czas udoskonalamy nasze menu, tak, by móc wpasować się w każdą okazję.

Za cały ten rok, pragniemy gorąco podziękować wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili oraz całemu personelowi Grand Tatry, który zawsze był w gotowości i dbał, aby wszystko, zawsze było dopięte na ostatni guzik!

Urodzinowy konkurs

Aby uczcić nasze pierwsze urodziny z przysłowiowym góralskim „przytupem” postanowiliśmy zrobić naszym Gościom niesamowitą niespodziankę, w ramach której organizujemy KONKURS!

Szczegóły konkursu ukażą się na naszym profilu, na portalu Facebook a my już możemy Wam zdradzić, że do wygrania będzie cały weekend w Grand Tatry z pełnym wyżywieniem dla dwóch osób!!!

Jeszcze raz, serdeczne dziękujemy Wam za ten rok i zapraszamy do Grand Tatry! Przyjeżdżając do nas, dajecie nam energię i jesteście sensem naszej działalności!